ადმინისტრაციული ერთეულები

ქ.ახმეტის ადმინისტრაციული ერთეული

წარმომადგენელი - გელა ჯუგაშვილი 599 85 79 01
ბიოგრაფია

ქალაქ ახმეტის ადმინისტრაციული ერთეული შემადგენლობაშია - ქ.ახმეტა,სოფ. ბუღანი,ქვემო ჩოფჩაური.

დახურვა

მატნის ადმინისტრაციული ერთეული

წარმომადგენელი - დავით მამუკელაშვილი 599 51 31 76
ბიოგრაფია

მატნის ადმინისტრაციული ერთეულის შემადგენლობაშია სოფელი მატანი.

დახურვა

ოჟიოს ადმინისტრაციული ერთეული

წარმომადგენელი- დავით მეზვრიშვილი 577963996
ბიოგრაფია

ოჟიოს ადმინისტრაციული ერთეულის შემადგენლობაშია - სოფელი ოჟიო,სოფ.კოღოთო,სოფ.ალავერდი.

 

დახურვა

ზ.ალვანის ადმინისტრაციული ერთეული

წარმომადგენელი - ზურაბ ყიზილაშვილი 551 54 30 04
ბიოგრაფია

ზემო ალვანის ადმინისტრაციული ერთეულის შემადგენლობაშია - სოფ.ზემო ალვანი,სოფელი ხორბალო.

დახურვა

ზ.ხოდაშენის ადმინისტრაციული ერთეული

წამომადგენელი - ზეზვა ფიცხელაური 591 01 02 11
ბიოგრაფია

ზემო ხოდაშენის ადმინისტრაციული ერთეულის შემადგენლობაშია - სოფლები;ზემო ხოდაშენი, აწყური, ახალდაბა, ჩარექაული, ხველიანდრო, ხორხელი, ჩაბინაანი.

დახურვა

ზ.ხალაწანის ადმინისტრაციული ერთეული

წარმომადგენელი - როსტომ ფარეულიძე 599 85 78 85
ბიოგრაფია

ზემო ხალაწანის ადმინისტრაციული ერთეულის შემადგენლობაშია სოფლები; ომალო,ზემო ხალაწანი,დუმასტური,შუა ხალაწანი,ქვემო ხალაწანი,ზემო ხალაწანი.

დახურვა

თუშეთის ადმინისტრაციული ერთეული

წარმომადგენელი ლადო კახოიძე -591 01 01 92
ბიოგრაფია

თუშეთის ადმინისტრაციული ერთეულის შემადგენლობაშია სოფლები; აგეურთა, ალისგორი,  ბასო, ბეღელა,  ბიქუურთა,  ბოჭორნა, ბუხურთა, გირევი, გოგრულთა,  გუდანთა, დადიკურთა, დანო, დართლო, დაქიურთა,  დიკლო,  დოჭუ,  ეთელთა,  ილიურთა,  იფხორი, ვაკისძირი, ვერხოვანი, ვესტმო,  ვესტომთა, ვეძისხევი, თუშეთის საბუე,  ინდურთა,  ინწუხი, კვავლო,  კოკლათა,  ნაციხარი,  ომალო, ორციხე,  ჟველურთა,  საგირთა, საჩიღლო, ტბათანა, ფარსმა,  ქუმელაურთა, ცოკალთა, შენაქო, შტროლთა,  ჩიგლაურთა,  ჩიღო,  წარო,  ჭალა,  ჭერო,  ჭეშო, ჭონთიო,  ხახაბო, ხისო,  ჯვარბოსელი, ჰეღო;

დახურვა

ქისტაურის ადმინისტრაციული ერთეული

წარმომადგნელი -ზვიადი მოსიაშვილი 551 41 22 11
ბიოგრაფია

ქისტაურის ადმინისტრაციული ერთეულის შემადგენლობაშია სოფლები; ქისტაური, ახალშენი,ახშნის ველები,კოჯორი,ინგეთი,საჩალე,ახშაანი,არაშენდა,ოსიაური.

დახურვა

საკობიანოს ადმინისტრაციული ერთეული

წარმომადგენელი -გიორგი ალბუთაშვილი 555 44 46 07
ბიოგრაფია

საკობიანოს ადმინისტრაციული ერთეულის შემადგენლობაშია სოფლები;საკობიანო,ყვარელწყალი,დედისფერული,კუწახტა,ბაყილოვანი,ქორეთი,ხევისჭალა.

დახურვა

შახვეტილის ადმინისტრაციული ერთეული

წარმომადგენელი - ლაშა უძილაური 591 01 02 04
ბიოგრაფია

შახვეტილის ადმინისტრაციული ერთეულის შემადგენლობაშია სოფლები; შახვეტილა,ჭართალა,ბუღაანი,ვეძები,ნადუქნარი,ბუხრები,ჯაბური,საბუე,ჩაჩხრიალა,ქვ,ჩოფჩაური.

დახურვა

დუისის ადმინისტრაციული ერთეული

წარმომადგენელი -თამარ მარგოშვილი 599 04 17 78
ბიოგრაფია

დუისის ადმინისტრაციული ერთეულის შემადგენლობაშია სოფელი დუისი.

დახურვა

ჯოყოლოს ადმინისტრაციული ერთეული

წარმომადგენელი ოთარ მუთოშვილი 599 85 79 03
ბიოგრაფია

ჯოყოლოს ადმინისტრაციული ერთეულის სემადგენლობასია სოფლები;ჯოყოლო,ბირკიანი,ძიბახევი,ხადორი.

დახურვა

ქვ.ალვანის ადმინისტრაციული ერთეული

წარმომადგენელი - მერაბ ოთიურიძე 599 43 22 86
ბიოგრაფია

ქვემო ალვანის ადმინისტრაციული ერთეულის შემადგენლობაშია სოფლები;ქვემო ალვანი,ბაბანეური.

დახურვა

კასრისწყალის ადმინისტრაციული ერთეული

წარმომადგენელი - ალექსი გოჩილაიძე 599 15 57 69
ბიოგრაფია

კასრისწყალის ადმინისტრაციული ერთეულის შემადგენლობაშია სოფელი კასრისწყალი.

დახურვა

მაღრაანის ადმინისტრაციული ერთეული

წარმომადგენელი - იროდი ჯავახიშვილი 599034524
ბიოგრაფია

მაღრაანის ადმინისტრაციული ერთეულის შემადგენლობაშია სოფლები;მაღრაანი,ფიჩხოვანი,არგოხი.

დახურვა